PROFESSIONAAL

Make-Up Atelier´i veebipoe kasutajaks registreerimisel palume Teil klikkida lehe paremas ülemises nurgas  "Registreeru kasutajaks" ning täita vajalikud lahtrid.

Püsikliendiks registreerumisel palutakse Teil sisestada enda meiliaadress ning küsitud andmed. Teave on vajalik Teile toodete edastamiseks ning seda ei edastata kolmandatele isikutele, va transpordiettevõttele, kes tellimused Teieni toimetab.

Kliendikonto olemasolu võimaldab Teil mugavamalt ostu sooritada, sest Te ei pea iga ostu korral enda andmeid sisestama. Samuti saate näha teavet oma varasemate tellimuste kohta.

 

PROFESSIONAAL

Make-Up Atelier Paris Estonia toetab õppivate ja juba meigikunstnikena tegutsevate tööd, pakkudes neile paremaid hindu. Soodustus ei laiene iluteenuste pakkujatele üldiselt, vaid on kasutamiseks vaid meigikunstnikele/grimeerijatele.

Professionaalid saavad tooteid osta soodsamalt.

Kuidas professionaalide hindu saada?

  1. Registreeri kasutajaks.
  2. Esita palun tõend eesti@makeupatelier.ee , et tegutsed meigikunstnikuna/grimeerijana. Tõendiks võib olla näiteks link enda ettevõtte kodulehele, link facebooki lehele, näidis tehtud töödest, avaldatud pressimaterjal oma nimega, meigikunstniku tunnistus, õpilastel tõend koolist vms.                                                                                                                              
  3. Ostetud tooteid võib kasutada ainult ostja. Tooteid ei tohi edasi müüa.