Tagastusõigus

MAKE-UP ATELIER PARIS /Estonia/ veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud tagastamise kord.

Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest).

KAUBA TAGASTAMINE:

  1. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil eesti@makeupatelier.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, tagastatava too(de)te nime ja tootekoodi ning arve või tellimuse numbrit.
  2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
  3. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient, va. juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellimusele või praakkaup.
  4. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada(tooted mille kasutamist või mittekasutamist ei ole võimalik kontrollida. Näiteks avatud pakendiga kosmeetika, tooted mille säilivusajad on suhteliselt lühikesed ja sõltuvad otseselt toote avamisajast) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. 
  5. Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail aadressile eesti@makeupatelier.ee Saadetud kirjas palume kirjeldada võimalikult täpselt milles pretensioon seisneb. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust 5 tööpäeva jooksul.

Palun andke meile alati teada, kui Teil on tellitud kaubaga probleeme tekkinud ning proovime leida kõiki osapooli rahuldava lahenduse.

Kaubad saab tagastada ATELIER stuudiosse või SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu (kasutades sama uksekoodi, mis paki kättesaamisel). 

Tagastatud kauba eest tagastab MAKE-UP ATELIER PARIS /Estonia/ kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.