Tellimine

TELLIMINE

Kuidas osta e-poest?

1. Toodete tellimiseks valige sobiv toode ja vajuge nupule "Lisa korvi". Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav kui liigute hiirega selle peale.

2. Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu "Ostukorv". Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist. Lisaks on võimalus kasutada ka kupongi koodi, kui see on olemas. Soodustuse rakendamiseks sisestage ostukorvis väljale „Kupongi kood“ kehtiva kampaania kood ning vajutage nupule "Lisa kupong".

3. Kui kaubad valitud, sisenege tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „ Telli“.

4. Tellimust vormistades täitke aadressväljad, valige sobiv tarneviis. Märkige linnuke, et “Olen tutvunud ja nõustun tingimustega” ja vajutage “Esitage tellimus”

5. Pärast tellimuse esitamist saadetakse teie e-posti aadressile müüja poolt tellimuse kinnitus. Selle maksetähtaeg on 3 päeva, kui selle aja jooksul arvet ei tasuta, tellimus tühistatakse.

6. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest. Tellimuse kinnitus saadetakse e-postiga.